Ter ere van het 300-jarig jubileum van de Van Dillen Bouwgroep is er een speciale editie van ons magazine uitgebracht. In deze editie delen we inspirerende verhalen van collega’s die ons familiebedrijf versterken en onze toekomst mede vormgeven.
Een van de verhalen gaat over Ilse en Stella Jonker, twee bevlogen bouwvrouwen die hun passie voor het vak met ons delen. Ilse werkt als planvoorbereider bij Van Dillen Bouw, terwijl haar jongere zus Stella stage loopt bij Het Bouw Bureau. Samen staan ze bekend om hun frisse ideeën en energieke aanpak, waarmee ze waarde toevoegen aan de organisatie en de projecten waaraan ze werken.
Wil je meer weten over hun bijdrage en enthousiasme? Lees hun volledige verhaal in het jubileummagazine via: Bekijk het magazine