Over ons

Met Het Bouw Bureau willen wij de schakel zijn tussen het architectonische ontwerp en een uitvoerbare partij. In het voorbereidende- en uitvoerende traject ontstaan geregeld discussies tussen architect en aannemer.

De oplossing voor de “weeffout”

Met Het Bouw Bureau maken we in samenspraak met de ontwerpende en uitvoerende partijen, het ontwerp productie / uitvoering gereed zonder het architectonische ontwerp geweld aan te doen. Wij zoeken hiervoor de samenwerking tussen de diverse uitvoerende partijen.

Ons team

Vincent Heesen

Vincent Heesen

Directeur

vincent@hetbouwbureau.nl
Paul Hulskes

Paul Hulskes

Project Manager

paul@hetbouwbureau.nl
Karen Verheul

Karen Verheul

Bouwkundig Tekenaar SR

karen@hetbouwbureau.nl
Maxwell Abubakar

Maxwell Abubakar

BIM Engineer

maxwell@hetbouwbureau.nl
Lisa Kolkman

Lisa Kolkman

BIM Engineer

lisa@hetbouwbureau.nl
Thomas Berends

Thomas Berends

BIM Engineer

thomas@hetbouwbureau.nl
Rick van Dijk

Rick van Dijk

HSB Engineer

rick@hetbouwbureau.nl

Wij zoeken jou!

Wil je ook onderdeel worden van dit toffe team?

Pjotr van Krimpen

Pjotr van Krimpen

Bouwkundig Tekenaar

pjotr@hetbouwbureau.nl
Bram Verwoert

Bram Verwoert

Bouwkundig Tekenaar

b.verwoert@hetbouwbureau.nl
Bram de Geus

Bram de Geus

HSB Engineer

b.geus@hetbouwbureau.nl
Niels Nijkamp

Niels Nijkamp

Bouwkundig Tekenaar

niels@hetbouwbureau.nl

Kennis

  • NTA 8800
  • Open BIM standaard
  • BENG
  • Bouwbesluit
  • Scan2Bim

Software

  • Sketchup, ontwerp massastudie
  • Revit, bouwkundige modellen
  • Autocad, bouwkundig 2D
  • Tekla voor hout/staalbouw
  • Arkey t.b.v. installaties
  • Lumion t.b.v. 3D visualisaties
  • Ibis, t.b.v. begrotingen

Onze opdrachtgevers

Onze partners