Vacatures

Het Bouw Bureau zoekt jou! Bekijk hieronder onze actuele vacatures.

Solliciteer snel

Staat er geen geschikte vacature bij maar wil je toch graag bij ons werken? Stuur ons dan een open solllicatatie. Klik hier om contact op te nemen.

Student/stagiair

Culemborg | 32-40 uur per week

Ons team

Vincent Heesen

Vincent Heesen

Directeur

vincent@hetbouwbureau.nl
Paul Hulskes

Paul Hulskes

Project Manager

paul@hetbouwbureau.nl
Karen Verheul

Karen Verheul

Bouwkundig Tekenaar SR

karen@hetbouwbureau.nl
Maxwell Abubakar

Maxwell Abubakar

BIM Engineer

maxwell@hetbouwbureau.nl
Lisa Kolkman

Lisa Kolkman

BIM Engineer

lisa@hetbouwbureau.nl
Thomas Berends

Thomas Berends

BIM Engineer

thomas@hetbouwbureau.nl
Rick van Dijk

Rick van Dijk

HSB Engineer

rick@hetbouwbureau.nl

Wij zoeken jou!

Wil je ook onderdeel worden van dit toffe team?

Pjotr van Krimpen

Pjotr van Krimpen

Bouwkundig Tekenaar

pjotr@hetbouwbureau.nl
Bram Verwoert

Bram Verwoert

Bouwkundig Tekenaar

b.verwoert@hetbouwbureau.nl
Bram de Geus

Bram de Geus

HSB Engineer

b.geus@hetbouwbureau.nl
Niels Nijkamp

Niels Nijkamp

Bouwkundig Tekenaar

niels@hetbouwbureau.nl